Firma

Profesjonalizm i doświadczenie w informatyzacji przedsiębiorstw

Solidny Partner dla Twojego biznesu

Sprawdź cenę

Zwiń formularz
Imię i nazwisko: *
E-mail: *
Telefon: *
Firma: *
Miasto: *
Wiadomość: *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z klauzulą *
Przepisz kod zabezpieczający: *
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest w tym przypadku art. 6 ust. 1 lit. f RODO, czyli prawnie uzasadniony interes administratora w postaci kontaktu biznesowego z użytkownikami strony. Udostępnienie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do odpowiedzi na pytanie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez CADWorks znajdziesz w Polityce Prywatności.
* Akceptuję Politykę Prywatności

Edgecam

CADWorks

CADWorks to autoryzowany dystrybutor oprogramowania SolidWorks w Polsce. Stanowi grono sprawdzonych, certyfikowanych specjalistów w zakresie wdrażania, prowadzenia szkoleń i świadczenia pomocy technicznej dla tego popularnego systemu CAD.

Partner Twojego biznesu

Od 2008 r. CADWorks sukcesywnie optymalizuje procesy komputerowego projektowania przemysłowego w kolejnych przedsiębiorstwach na terenie całego kraju. Świadczy usługi dla firm zainteresowanych uproszczeniem, usprawnieniem i redukcją kosztów opracowania produktu.

Krąg klientów CADWorks stanowią zarówno specjaliści prowadzący samodzielną działalność projektową, jak i duże przedsiębiorstwa o skomplikowanej strukturze procesów biznesowych. Oprogramowanie dostarczane przez CADWorks znalazło zastosowanie m. in. w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym, elektronicznym, medycznym czy spożywczym.

Skuteczna optymalizacja procesów projektowania w tak zróżnicowanych jednostkach to efekt wieloletniego doświadczenia zespołu CADWorks, ale również rezultat wyjątkowej skalowalności, szerokiej funkcjonalności i prostoty obsługi wdrażanych rozwiązań SolidWorks.

Wszystko, czego potrzebujesz

Oferta CADWorks to całościowe podejście do problemu wdrażania nowych produktów. W oparciu o gruntowną analizę działalności, specjaliści CADWorks dobierają właściwe rozwiązania programowe, a nawet sprzętowe. Wdrażane moduły konfigurują pod kątem uzyskania maksymalnego efektu. Gruntowne, oferowane przez CADWorks, szkolenia pomagają zarówno profesjonalistom, jaki i osobom z mniejszym doświadczeniem szybko podjąć efektywną pracę w nowym środowisku. Wreszcie świadczona, kompleksowa opieka techniczna pozwala na sprawne funkcjonowanie każdego działu projektowego.

Blisko Ciebie

Centralę CADWorks zlokalizowano w Rzeszowie. Nowoczesne, komfortowo wyposażone biura handlowo – szkoleniowe rozlokowano również w Poznaniu i Wrocławiu. Tak więc – niezależnie czy poszukujesz rozwiązania dla swojej firmy, pomocy technicznej, czy chcesz przeszkolić swój zespół – CADWorks jest zawsze blisko Ciebie.

ZAUFAJ NAM

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I UZYSKAJ SPECJALNĄ OFERTĘ NA DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB ROZWIĄZANIE SOLIDWORKS

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach CAD/CAM dla początkujących oraz zaawansowanych użytkowników.
Zobacz więcej +

OPIEKA TECHNICZNA

Niezawodny system wsparcia technicznego dla oprogramowania SolidWorks.
Zobacz więcej +

WDROŻENIA

Wszystkim naszym klientom oferujemy instalację oraz konfigurację oprogramowania SolidWorks.
Zobacz więcej +