Firma

Profesjonalizm i doświadczenie w informatyzacji przedsiębiorstw

Solidny Partner dla Twojego biznesu

Sprawdź cenę

Zwiń formularz
Imię i nazwisko: *
E-mail: *
Telefon: *
Firma:
Wiadomość:
Przepisz kod zabezpieczający: *
Zgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 poz 883) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CADWorks - Autoryzowany Dystrybutor SolidWorks. Dane osobowe oraz adres e-mail nie są udostępniane innym podmiotom. Wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez CADWorks - Autoryzowany Dystrybutor SolidWorks zgodnie z "Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną" (Dz.U. Nr 144, poz 1204).

Edgecam

CADWorks

CADWorks to autoryzowany dystrybutor oprogramowania SolidWorks w Polsce. Stanowi grono sprawdzonych, certyfikowanych specjalistów w zakresie wdrażania, prowadzenia szkoleń i świadczenia pomocy technicznej dla tego popularnego systemu CAD.

Partner Twojego biznesu

Od 2008 r. CADWorks sukcesywnie optymalizuje procesy komputerowego projektowania przemysłowego w kolejnych przedsiębiorstwach na terenie całego kraju. Świadczy usługi dla firm zainteresowanych uproszczeniem, usprawnieniem i redukcją kosztów opracowania produktu.

Krąg klientów CADWorks stanowią zarówno specjaliści prowadzący samodzielną działalność projektową, jak i duże przedsiębiorstwa o skomplikowanej strukturze procesów biznesowych. Oprogramowanie dostarczane przez CADWorks znalazło zastosowanie m. in. w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym, elektronicznym, medycznym czy spożywczym.

Skuteczna optymalizacja procesów projektowania w tak zróżnicowanych jednostkach to efekt wieloletniego doświadczenia zespołu CADWorks, ale również rezultat wyjątkowej skalowalności, szerokiej funkcjonalności i prostoty obsługi wdrażanych rozwiązań SolidWorks.

Wszystko, czego potrzebujesz

Oferta CADWorks to całościowe podejście do problemu wdrażania nowych produktów. W oparciu o gruntowną analizę działalności, specjaliści CADWorks dobierają właściwe rozwiązania programowe, a nawet sprzętowe. Wdrażane moduły konfigurują pod kątem uzyskania maksymalnego efektu. Gruntowne, oferowane przez CADWorks, szkolenia pomagają zarówno profesjonalistom, jaki i osobom z mniejszym doświadczeniem szybko podjąć efektywną pracę w nowym środowisku. Wreszcie świadczona, kompleksowa opieka techniczna pozwala na sprawne funkcjonowanie każdego działu projektowego.

Blisko Ciebie

Centralę CADWorks zlokalizowano w Rzeszowie. Nowoczesne, komfortowo wyposażone biura handlowo – szkoleniowe rozlokowano również w Poznaniu i Wrocławiu. Tak więc – niezależnie czy poszukujesz rozwiązania dla swojej firmy, pomocy technicznej, czy chcesz przeszkolić swój zespół – CADWorks jest zawsze blisko Ciebie.

ZAUFAJ NAM

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I UZYSKAJ SPECJALNĄ OFERTĘ NA DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB ROZWIĄZANIE SOLIDWORKS

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach CAD/CAM dla początkujących oraz zaawansowanych użytkowników.
Zobacz więcej +

OPIEKA TECHNICZNA

Niezawodny system wsparcia technicznego dla oprogramowania SolidWorks.
Zobacz więcej +

WDROŻENIA

Wszystkim naszym klientom oferujemy instalację oraz konfigurację oprogramowania SolidWorks.
Zobacz więcej +