Opieka techniczna

Strona główna / Opieka techniczna

Maksymalne korzyści z inwestycji w SolidWorks

Wsparcie SolidWorks dla Twojej firmy

Sprawdź cenę

Zwiń formularz
Imię i nazwisko: *
E-mail: *
Telefon: *
Firma: *
Miasto: *
Wiadomość: *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z klauzulą *
Przepisz kod zabezpieczający: *
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest w tym przypadku art. 6 ust. 1 lit. f RODO, czyli prawnie uzasadniony interes administratora w postaci kontaktu biznesowego z użytkownikami strony. Udostępnienie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do odpowiedzi na pytanie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez CADWorks znajdziesz w Polityce Prywatności.
* Akceptuję Politykę Prywatności

Subskrypcje SolidWorks

Spektrum korzyści

Niezależnie, czy jesteś projektantem, kierownikiem technicznym czy menedżerem przedsiębiorstwa, możesz łatwo korzystać z Usługi Subskrypcji SolidWorks:

 • Automatyczne aktualizacje SolidWorks i dodatków
 • Bezpłatna pomoc techniczna, świadczona przez naszych specjalistów
 • Dostęp do bazy wiedzy społeczności My.SolidWorks.com.
 • Możliwości testowania przyszłych wersji SolidWorks.
 • Bezpłatna certyfikacja Twojego zespołu w zakresie programu SolidWorks.
 • Dostęp online do Portalu klienta.
 • Dodatkowe przywileje.

Oczekuj więcej

Dołącz do grona Subskrybentów SolidWorks i wykorzystaj w pełni najnowsze osiągnięcia współczesnej inżynierii.

Efektywność i innowacyjność w projektowaniu

Każda kolejna wersja SolidWorks niesie nowe funkcje i usprawnienia. Pomagają one w opracowywaniu najlepszych produktów w swojej klasie. Ułatwiają również komunikację pomiędzy projektantami, producentami, dostawcami a klientami.

Usprawnij procesy produkcyjne w swojej firmie. Zapewnij zespołowi projektowemu zasoby przyspieszające i usprawniające jego pracę. Subskrypcje SolidWorks to efektywne projektowanie, które przyniesie Ci sukces.

Dostęp do pomocy technicznej, aktualizacji, nowych wersji, wydań specjalnych, dodatkowych funkcji, webcastów, czy przeznaczonych wyłącznie dla abonentów Usługi Subskrypcji SolidWorks szkoleń poprawi wydajność i produktywność Twojego zespołu projektowego. Subskrypcje SolidWorks to oszczędność czasu i pieniędzy.

Sprawdź cenę

MAKSYMALIZACJA REZULTATÓW Z INWESTYCJI W SOLIDWORKS

Produktywność

Z kompleksowym wsparciem SolidWorks podołasz każdemu wyzwaniu.


Ekonomia

Bogata baza instrukcji, filmów i innych materiałów szkoleniowych pozwoli Ci sukcesywnie podnosić swoje umiejętności – zaoszczędzisz na dodatkowych, płatnych szkoleniach.


Efektywność

Bieżące aktualizacje, najnowsze wersje i specjalistyczne publikacje – z Usługą Subskrypcji SolidWorks szybko wyprzedzisz konkurencję.


Pomoc techniczna

Usługa Subskrypcji SolidWorks daje Ci bezpośrednie Wsparcie techniczne, świadczone przez profesjonalistów. Pomoc dotyczy funkcjonalności użytkowanego produktu, poleceń, menu czy problemów z instalacją. To również rozwiązywanie wszelkich napotkanych problemów.

Nowe wersje oprogramowania

Pełny dostęp do zawsze najnowszych wersji systemu SolidWorks pozwoli twojemu zespołowi projektowemu uzyskać maksymalną wydajność i jakość pracy. Wykorzystaj nowatorskie narzędzia i techniki do szybszego i bardziej precyzyjnego tworzenia projektów.

Aktualizacje SolidWorks i dodatków

SolidWorks stale udoskonala swoje oprogramowanie i szybko reaguje na problemy zgłaszane przez klientów. Aktualizacje i pakiety serwisowe SolidWorks pozwalają sukcesywnie wprowadzać kolejne usprawnienia do Twojego systemu projektowego. To czyni Twoją pracę bardziej efektywną.

Wsparcie dla poprzednich wersji SolidWorks

Wraz z Subskrypcją otrzymujesz wsparcie Pomocy technicznej zarówno dla bieżącej wersji oprogramowania, jak i dla starszych edycji SolidWorks. W ten sposób zminimalizujesz opóźnienia i wygodnie przejdziesz na nową wersję systemu.

Certyfikacja SolidWorks

Zadbaj o umiejętności i rozwój zawodowy członków swojego zespołu. Egzamin podstawowy (CSWA) i zaawansowany (CSWP) pozwolą Ci ocenić poziom biegłości w posługiwaniu się oprogramowaniem 3D CAD. To również pomoc w określeniu obszarów wymagających dodatkowych szkoleń.

My.SolidWorks.com

Dostępna dla Subskrybentów witryna MySolidWorks gromadzi w jednym miejscu najbardziej użyteczne materiały i usługi SolidWorks. O dowolnej porze, z dowolnego miejsca i na ekranie dowolnego urządzenia, otrzymasz do tego dostęp do:

 • bazy wiedzy – wydajnej wyszukiwarki operującej na rozbudowanej bibliotece dokumentacji technicznej; baza wiedzy to cenne rozwiązania, porady techniczne oraz opisy najlepszych praktyk
 • szkoleń – bogata baza filmów pozwalających Ci doskonalić swoje umiejętności w dowolnym miejscy, czasie i we własnym tempie
 • możliwości doskonalenia SolidWorks – możesz przekazywać opinie na temat tego, co możemy poprawić w SolidWorks
 • forów dyskusyjnych – gdzie w ramach społeczności SolidWorks możesz dyskutować nad wszelkimi aspektami pracy tego oprogramowania

Portal Klienta (Customer Portal)

Wraz z Usługą Subskrypcji otrzymujesz dostęp do Portalu Klienta SolidWorks. Ta wydajna platforma komunikacji pozwoli Ci na:

 • zgłoszenia serwisowe, umożliwiające sprawną komunikację z zespołem pomocy technicznej
 • raportowanie wydajności oprogramowania, pozwalający na zgłaszanie ewentualnych problemów zespołowi ds. rozwoju; możesz również monitorować proces rozwiazywania problemów w udokumentowanych pakietach Service Pack
 • udział w programach doskonalenia świadczeń dla klientów SolidWorks – opiniowanie i testowanie przygotowanych do wydania pakietów SolidWorks

Czym jest Usługa Subskrypcji SolidWorks?

Usługa Subskrypcji SolidWorks daje Twojej firmie dostęp do najnowszych wersji oprogramowania, aktualizacji, dodatków Service Pack, specjalistycznej dokumentacji technicznej, czy materiałów edukacyjnych. Włącza Cię do społeczności SolidWorks i pozwala na aktywny udział w rozbudowie tego uznanego systemu CAD.

Dlaczego powinienem zakupić Usługę Subskrypcji?

Subskrypcje dają Ci maksimum korzyści z oprogramowania SolidWorks. Użytkowanie zawsze najnowszych wersji produktów objętych profesjonalnym wsparciem technicznym przyniesie Ci oszczędności czasu i pieniędzy. Bogata baza dokumentacji i materiałów szkoleniowych pozwoli Ci sprawnie tworzyć innowacyjne projekty, a tym samym – zdobywać nowe rynki.

Jak mogę nabyć Usługę Subskrypcji?

Skontaktuj się z nami. Jeśli nie jesteś pewny, u kogo zakupiłeś swoje oprogramowanie, skontaktuj się z firmą SolidWorks, która pomoże Ci określić dostawcę.

W jaki sposób będę otrzymywać najnowsze wydania i pakiety Service Pack?

Najnowsze wersje oprogramowania będziemy Ci przesyłać pocztą. Możesz je również pobrać z sieci. Service Packi pobierzesz online poprzez Portal klienta.

Czy oprogramowanie i pomoc techniczna są dostępne w języku polskim?

Oprogramowanie SolidWorks jest dostępne w kilkunastu językach, w tym polskim. Realizowana przez CADWorks aktywna pomoc techniczna jest realizowana również w języku polskim.

Co obejmuje Pomoc techniczna?

Wsparcie techniczne dla Subskrybentów SolidWorks to:

 • Aktywne Wsparcie techniczne na żywo (telefon, Internet) obejmuje pomoc techniczną świadczoną przez specjalistów CADWorks. Zostali oni przeszkoleni i certyfikowani przez SolidWorks aby pomóc Ci rozwiązywać szereg kwestii technicznych
 • Elektroniczne Wsparcie techniczne – obejmuje obszerne zasoby, dostępne online przez Portal klientów SolidWorks i witrynę MySolidWorks. Elektroniczna pomoc obejmuje dostęp do bazy wiedzy, porady techniczne, pliki pomocy, alerty techniczne, webinaria, raportowanie i śledzenie zgłoszeń serwisowych czy propozycji zmian i wiele innych

Jak skontaktować się z Pomocą techniczną?

Najszybszym sposobem na dostęp do Wsparcia technicznego jest skorzystanie z Centrum Pomocy SolidWorks lub kontakt telefoniczny z CADWorks pod numerem infolinii 602 309 308.

ZAUFAJ NAM

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I UZYSKAJ SPECJALNĄ OFERTĘ NA DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB ROZWIĄZANIE SOLIDWORKS

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach CAD/CAM dla początkujących oraz zaawansowanych użytkowników.
Zobacz więcej +

OPIEKA TECHNICZNA

Niezawodny system wsparcia technicznego dla oprogramowania SolidWorks.
Zobacz więcej +

WDROŻENIA

Wszystkim naszym klientom oferujemy instalację oraz konfigurację oprogramowania SolidWorks.
Zobacz więcej +