SolidWorks PDM

Strona główna / Produkty / SolidWorks PDM

Zarządzaj danymi projektowymi

Efektywna współpraca zespołów projektowych

Sprawdź cenę

Zwiń formularz
Imię i nazwisko: *
Telefon: *
Firma:
Wiadomość:
Przepisz kod zabezpieczający: *
Zgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 poz 883) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CADWorks - Autoryzowany Dystrybutor SolidWorks. Dane osobowe oraz adres e-mail nie są udostępniane innym podmiotom. Wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez CADWorks - Autoryzowany Dystrybutor SolidWorks zgodnie z "Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną" (Dz.U. Nr 144, poz 1204).

Zarządzanie projektami

Narzędzia SolidWorks Product Data Management umożliwiają zarządzanie danymi projektowymi i ich synchronizację w całym cyklu produkcyjnym. Wszystko to za pomocą prostego i łatwego do wdrożenia rozwiązania, które jest ściśle zintegrowane ze wszystkimi aplikacjami SolidWorks. Bezpieczna przechowalnia pozwala na udzielenie dostępu do środowiska projektowania 3D i powiązanych z nim plików wszystkim osobom biorącym udział w tym procesie – od inżynierów po pracowników produkcji.

Zysk dzięki współpracy

Pełna współpraca, dzięki wymianie informacji pomiędzy osobami zaangażowanymi w projekt, przyniesie korzyści Twojej firmie.

Subskrypcja SolidWorks PDM

Zamów Usługę Subskrypcji SolidWorks. Zarządzaj danymi projektowymi jeszcze sprawniej.

Subskrypcja SolidWorks – Spektrum korzyści:

  • Automatyczne aktualizacje oprogramowania
  • Bezpłatna pomoc techniczna
  • Baza wiedzy MySolidWorks
  • Portal Klienta (zgłoszenia serwisowe, monitorowanie wydajności systemu)
  • Bezpłatna certyfikacja Twojego zespołu
  • Uczestnictwo w rozwoju oprogramowania SolidWorks

Ekonomia solidnych rozwiązań

Dołącz do grona zadowolonych Subskrybentów i korzystaj ze wszystkiego, co daje Ci SolidWorks.

Zobacz więcej

Szkolenia SolidWorks PDM

Weź udział w profesjonalnych szkoleniach SolidWorks. Zdobądź wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci efektywnie zarządzać danymi projektowymi.

  • Profesjonalni trenerzy
  • Komfortowe Centra Szkoleniowe w Rzeszowie, Wrocławiu i Poznaniu
  • Szkolenia indywidualne i grupowe (także w Twojej firmie)
  • Program szkoleń dostosowany do Twoich potrzeb
  • Konkurencyjne ceny

Przyszłość to SolidWorks

Zadbaj o przyszłość Twoją i Twojego Zespołu. Zdobywaj nowe kwalifikacje zawodowe w obsłudze SolidWorks.

EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE DANYMI TO INNOWACYJNE PROJEKTY

Zespół

Dane

Komunikacja

Współpraca

Perfekcyjne zarządzanie danymi

SolidWorks PDM umożliwia scentralizowane przechowywanie wszystkich danych inżynierskich oraz powiązanych z nimi plików. Daje to następujące korzyści:

  • Bezpieczne repozytorium, pozwalające na szybki dostęp do informacji
  • Kontrola wersji projektu zarówno w przypadku mniejszych poprawek, jak i zasadniczych zmian, co zapobiega utracie danych
  • Zintegrowany tok prac, umożliwiający zautomatyzowanie procesu projektowania i ostatecznego zatwierdzania, a co za tym idzie – usprawnienie kontroli i publikacji ostatecznych wersji projektów
  • Wdrożenie – w ułamku czasu, którego potrzebowałyby inne rozwiązania do zarządzania danymi produktu

SolidWorks PDM pozwala znacznie skrócić czas poświęcony na wyszukiwanie części, złożeń i rysunków. Oprogramowanie to obejmuje projektowanie, symulacje, tworzenie dokumentacji technicznej i zarządzanie danymi. Umożliwia także ponowne wykorzystanie projektów i zarządzanie całym środowiskiem opracowywania produktów.

Rozwiązania dla każdego

Oprogramowanie SolidWorks PDM można wdrożyć znacznie szybciej niż konkurencyjne rozwiązania z zakresu zarządzania danymi projektowymi. Charakteryzuje je również wysoka skalowalność. Dlatego równie dobrze odpowiada potrzebom małych grup roboczych, jak i liczących setki pracowników zespołów produkcyjnych.

Czy wiesz, że …

Rozbudowany zestaw narzędzi, dostępny za pośrednictwem interfejsu użytkownika SolidWorks, pozwala projektantom zarządzać danymi projektowymi w jednym środowisku – bez potrzeby przełączania interfejsów.

Rekomendacje

„SolidWorks PDM kontroluje kwestie związane ze strukturą projektu. Umożliwia naszym projektantom skupienie się na opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań.”

Vincent Clerc
Aldebaran Robotics

Wyszukiwanie danych z niezwykłą prędkością

  • Zaawansowane wyszukiwanie w Eksploratorze Windows
  • Konfigurowalny formularz wyszukiwania przedstawia użytkownikom pola do wprowadzania danych, które odnoszą się do konkretnych informacji dotyczących firmy
  • Wbudowana funkcja podglądu plików SolidWorks umożliwia potwierdzenie uzyskiwania dostępu do żądanego pliku

Przechowywanie historii wersji i zmian

  • Automatycznie tworzenie wersji i aktualizacja odniesień
  • Elastyczny schemat poprawek zgodny z firmowymi standardami
  • Automatyczne wprowadzanie poprawek oparte na zdefiniowanym procesie zatwierdzania
  • Łatwe odzyskiwanie wcześniejszych wersji części, złożeń i rysunków

Elektroniczny tok prac

  • Kontrola dostępu ograniczona do wybranych użytkowników lub grup w oparciu o stan prac
  • Automatyczne wysyłanie powiadomień do wyznaczonych użytkowników i grup w przypadku zmiany stanu plików
  • 10 konfigurowalnych stanów z elektronicznym zatwierdzaniem
  • Łatwy w obsłudze, graficzny edytor toku prac

Współpraca bez granic

  • Wyszukiwanie danych według wielu parametrów, między innymi nazwy dokumentu lub pliku, zawartych danych lub unikalnych właściwości, takich jak numer części, opis czy bieżący stan toku prac
  • Zapewnienie zespołom w odległych lokalizacjach szybkiego dostępu do projektów, specyfikacji i dokumentacji dzięki procesowi replikacji przechowalni
  • Umożliwienie pracownikom i partnerom udziału w projekcie za pośrednictwem Internetu poprzez różne typy połączonych z Internetem urządzeń, w tym smartfonów i tabletów
  • Kontrola dostępu do określonych danych inzynierskich i informacji projektowych za pomocą funkcji umożliwiających bezpieczny dostęp
  • Łatwy sposób tworzenia list materiałów dla poszczególnych działów
  • Wyświetlanie, drukowanie i obsługa ponad 250 różnych typów plików, w tym głównych formatów plików CAD, dokumentów pakietu Microsoft Office, obrazów i animacji
  • Automatyczne tworzenie neutralnych plików, np. PDF, eDrawingsTM lub STEP
  • Integracaja z wieloma popularnymi aplikacjami CAD, SolidWorks Electrical i Microsoft Office

Automatyzacja procesów biznesowych

  • Wiele toków prac, co pozwala obsługiwać różne typy dokumentów i procesy ich zatwierdzania
  • Uzyskiwanie zatwierdzenia od wielu osób za pomocą przejść równoległych
  • Generatory numerów seryjnych, pozwalające automatycznie tworzyć i przypisywać właściwości, np. numery części, numery projektów czy identyfikatory dokumentów
  • Tworzenie struktur folderów projektowych i standardowych dokumentów, pozwalające zapewnić spójność i kompletność danych

CECHY PRODUKTU PDM
STANDARD
PDM
PROFESSIONAL
Integracja z SolidWorks
Integracja z DraftSight
Podgląd eDravings
Klient CAD Editor
Klient Conrtibutor
Klient Viewer
Powiadomienia – Skrzynka PDM (Baza danych)
Powiadomienia – Email (SMTP)
Wsparcie SQL Express
Wsparcie SQL Standard
Replikacja wielu lokalizacji
Wolne zmienne wersji
Zintegrowane narzędzia wyszukiwania
Dedykowane narzędzia wyszukiwania
Schematy wyszukiwania
Wyszukiwanie w zawartości (Indeksowanie)
Podgląd różnych dokumentów
Zewnętrzny integrator podglądu
Szablony
Numery seryjne
Wiele obiegów dokumentów Ograniczone do 1
Nieograniczona ilość „Stanów” obiegu dokumentacji Ograniczone do 10
Równoległe i Automatyczne Przejścia
Zadania transakcji Ograniczone
Tryb Offline
Logowanie LDAP i Active Directory
Generator raportów
Nielimitowane schematy rewizji Ograniczone do 2
Kategorie plików
Opisy wersji
Centralne listy kart
Formuły na karcie produktu
Nazwane listy materiałowe
Wklejanie linków
Dostosowanie menu i Pasków narzędzi
Integracja z SolidWorks Electrical
Integracja z AutoCAD
Integracja z Inventor
Konektor do Pro/E
Wsparcie plików Solid Edge
eDraving Professional
Integracja z Office
Automatyczne zadania
Automatyczny import/eksport danych
API
Wsparcie dla dostosowanych dodatków
Dispatch
Wsparcie dla Item
Klient WEB
Podgląd plików w stanie prywatnym
Sprawdź cenę Sprawdź cenę

WYMAGANIA SOLIDWORKS 2014 SOLIDWORKS 2015 SOLIDWORKS 2016
SYSTEM OPERACYJNY
Windows 10, 64-bit
Windows 8.1, 64-bit
Windows 8.0, 64-bit
Windows 7 SP1, 64-bit
Windows 7 SP1, 32-bit
SPRZĘT
RAM min. 8 gb
Dysk twardy min. 5 gb
Karta graficzna Rekomendowane karty graficzne i sterowniki
Procesor Intel / AMD + SSE2 64-bit
Sposób instalacji DVD / Internet
Zobacz szczegółowe wymagania na stronie producenta

PLIK ROZMIAR FORMAT POBIERZ
Ulotka SolidWorks PDM 1.7 mb pdf Pobierz plik

ZAUFAJ NAM

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I UZYSKAJ SPECJALNĄ OFERTĘ NA DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB ROZWIĄZANIE SOLIDWORKS

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach CAD/CAM dla początkujących oraz zaawansowanych użytkowników.
Zobacz więcej +

OPIEKA TECHNICZNA

Niezawodny system wsparcia technicznego dla oprogramowania SolidWorks.

WDROŻENIA

Wszystkim naszym klientom oferujemy instalację oraz konfigurację oprogramowania SolidWorks.