Rozwiązania

Strona główna / Rozwiązania

Usprawnienie tworzenia innowacyjnych produktów

Spektrum rozwiązań programowych

Sprawdź cenę

Zwiń formularz
Imię i nazwisko: *
E-mail: *
Telefon: *
Firma: *
Miasto: *
Wiadomość: *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z klauzulą *
Przepisz kod zabezpieczający: *
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest w tym przypadku art. 6 ust. 1 lit. f RODO, czyli prawnie uzasadniony interes administratora w postaci kontaktu biznesowego z użytkownikami strony. Udostępnienie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do odpowiedzi na pytanie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez CADWorks znajdziesz w Polityce Prywatności.
* Akceptuję Politykę Prywatności

Rozwiązania

Wolność konstruowania i sprawność produkcji

Rozpoznaj obszary, w których możemy Ci pomóc. Stwórz intuicyjny i kompleksowy system CAD/CAM/ERP:

  • Wydajne projektowanie 3D CAD
  • Zaawansowane symulacje i analizy
  • Sprawne zarządzanie dokumentacją projektową
  • Efektywna komunikacja techniczna
  • Zintegrowane projektowanie elektryczne
  • Realistyczna prezentacja tworzonych modeli
  • Szybkie programowanie maszyn obróbczych
  • Całościowe zarządzanie procesem produkcji

Sięgaj po więcej

Usprawniaj kolejne obszary działalności swojej firmy. Skorzystaj z rad doświadczonych specjalistów CADWorks. Postaw na cenione w świecie oprogramowanie inżynierskie. Pozwól sobie osiągnąć sukces.

Skontaktuj się z nami

SZYBKIE EFEKTY SPRAWNEGO TWORZENIA PRODUKTÓW

Inspiracja


Projekt


Produkt


Zysk


Projektowanie bez ograniczeń

Dzisiejszy dynamiczny rynek wymusza od producentów sprawne wdrażanie kolejnych, innowacyjnych produktów. Korzystanie z odpowiedniego sprzętu i oprogramowania komputerowego w projektowaniu innowacyjnych konstrukcji mechanicznych stało się więc normą.

Twórz płaskie i przestrzenne, graficzne reprezentacje obiektów fizycznych. Postaw na rozwiązanie, które pozwoli Ci na intuicyjną pracę, dużą dokładność i szybkość modelowania. Wykorzystaj zintegrowane narzędzia analizy i wizualizacji do opracowywania zawsze trafionych i sprawdzonych projektów.

Zaawansowane analizy inżynierskie

Zaawansowane symulacje przestały już być domeną specjalistów. Komputerowe analizy modelu pozwalają przewidywać, jak projekt sprawdzi się w warunkach rzeczywistych. Umożliwiają dobór właściwych materiałów i sprawdzenie działania produktu już na wczesnym etapie procesu projektowania.

Postaw na rozwiązania dające właściwe odpowiedzi na trudne pytania inżynierskie. Testuj projekty pod kątem różnych parametrów, jak trwałość, reakcja statyczna czy dynamiczna, zachowanie termiczne. Przewiduj zarówno sposób współdziałania poszczególnych elementów układu, jak również ich reakcję na czynniki zewnętrzne.

Zaawansowana analiza przepływu cieczy i gazów

Komputerowe narzędzia do analizy przepływu cieczy, gazów i symulacji rozchodzenia się ciepła cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem. Pozwalają one skutecznie optymalizować projekty i przewidywać ich działanie jeszcze przed rozpoczęciem produkcji.

Wykorzystaj zintegrowane z Twoim systemem CAD 3D narzędzia do symulacji przepływu. Postaw na system, który pozwoli sprawdzać różne scenariusze testowe każdemu projektantowi – nie koniecznie specjaliście z dziedziny CFD.

Projektowanie części z tworzyw sztucznych i form wtryskowych

Dziś udział komponentów wykonywanych z tworzyw sztucznych, w stosunku do innych technologii wytwarzania, jest duży. Projektowanie takich części to skomplikowany proces. Ich geometria musi uwzględniać właściwości materiałowe surowców, z których będą wykonywane. Niezwykle istotnym elementem jest tu również prawidłowo wykonana forma wtryskowa.

Postaw na oprogramowanie pozwalające na sprawny dobór parametrów wytwarzania części i form. System z wbudowaną bazą materiałów. Aplikację, z którą przeprowadzisz zaawansowane symulacje, dające Ci pewność bezproblemowego wytwarzania komponentów z tworzyw sztucznych.

Nowe technologie w zgodzie z naturą

Ekologiczne samochody, ogrzewane energią słoneczną budynki, elektrownie czystego spalania czy energooszczędne oświetlenie to tylko wybrane produkty, równoważące potrzeby konsumentów z ochroną środowiska naturalnego. Globalna konkurencja i trendy ekologiczne sprawiają, że coraz więcej firm uwzględnia w swoich projektach czynniki środowiskowe. Takie przedsiębiorstwa są liderami w utrzymaniu marży i zysku.

Zintegruj ze swoim systemem CAD 3D oprogramowanie pozwalające na dobór właściwych, przyjaznych dla środowiska naturalnego, materiałów i technologii wytwarzania. Uwzględniaj aspekt ekologiczny w odniesieniu do całego cyklu życia tworzonych projektów. Takie świadome podejście do projektowania da Ci przewagę nad konkurencją.

Zarządzanie danymi projektowymi

Efektywna współpraca projektantów i sprawne przekazywanie do produkcji kolejnych elementów nie są dziś możliwe bez odpowiedniego systemu do zarządzania danymi produktu. PDM gromadzi i udostępnia zarówno dane techniczne, jak i informacje uzupełniające, lokujące produkt na rynku (konkurencja, trendy).

Istotą właściwie dobranego systemu PDM jest łatwa integracja z istniejącymi w firmie systemami informatycznymi. Postaw na program, który zautomatyzuje procesy projektowania w Twojej firmie.

Tworzenie grafik 3D na potrzeby komunikacji technicznej

Tworzenie i lokowanie na rynku nowego produktu to skomplikowane przedsięwzięcie. Angażuje nie tylko zespoły projektowe i hale produkcyjne, ale także marketingowców, szkoleniowców, serwisantów czy specjalistów od pomocy technicznej. Warunkiem efektywnej współpracy staje się, oparta w znacznej mierze na przekazie graficznym, sprawna komunikacja techniczna.

Szanuj swój czas. Postaw na program generujący obrazy i interaktywne animacje w oparciu o istniejące modele 3D CAD. Usprawnij komunikację techniczną i wdrażaj nowe produkty przed innymi.

Produkcja oparta na modelu

Niegdyś zastąpienie projektowania 2D sprawnym modelowaniem 3D CAD zrewolucjonizowało sposób tworzenia nowych produktów. Teraz inżynieria stawia kolejny, milowy krok w kierunku sprawniejszego wytwarzania. To oparcie procesu produkcyjnego bezpośrednio na modelu 3D CAD- z pominięciem konieczności czasochłonnego i problematycznego procesu generowania geometrii płaskiej.

Wytwarzaj bez rysunków. Skorzystaj z oprogramowania, które umieszcza wszelkie wymiary, tolerancje, objaśnienia czy listy materiałów bezpośrednio w pliku modelu 3D.

Automatyczna dokumentacja kontrolna

Tworzeniem dokumentacji kontrolnej obarcza się zazwyczaj nie tylko kontrolerów, ale również projektantów. To proces powtarzalny, podatny na błędy i generujące straty. Prowadzenie efektywnej polityki kontroli jakości nie powinno jednak obciążać Twojej firmy.

Zautomatyzuj generowanie dokumentacji kontrolnej. Postaw na program, który sprawnie generuje potrzebne arkusze danych i raporty. Twórz dokumentację zawsze zgodną z normami branżowymi i firmowymi.

Integrowanie projektów elektrycznych z mechanicznymi

Coraz więcej produktów posiada dziś wbudowane elementy elektryczne. Są to układy zasilania, elementy sterowania, czy skomplikowane okablowanie i wiązki. Sprawne projektowanie takich hybrydowych, mechaniczno – elektrycznych produktów umożliwia zastosowanie dedykowanego systemu CAD.

Otwórz się na nowe możliwości. Skorzystaj z oprogramowania ułatwiającego szybkie projektowanie układów elektrycznych na potrzeby urządzeń. Wymieniaj dane z modelem 3D urządzenia. Integruj projekty mechaniczne z elektrycznymi.

Fotorealistyczne obrazy i animacje 3D

Szacuje się, że konstruktorzy poświęcają od 30 do 40 procent swojego czasu na tworzenie treści dla innych działów, jak Marketing, Kontrola jakości czy Produkcja. Tu pojawia się zapotrzebowanie na prostą w obsłudze aplikację, generującą efektowne widoki projektowanych produktów.

Wybierz rozwiązanie pozwalające tworzyć fotorealistyczne wizualizacje modeli 3D CAD nawet osobom bez doświadczenia technicznego. Pokaż wyrób w wielu konfiguracjach i w różnych sceneriach. Twórz animacje, które zainteresują Twoim produktem najbardziej wymagających klientów.

Efektywna obróbka skrawaniem

Czasy ręcznego generowania kodu na maszynę CNC już minęły. Złożoność wykrawanych dziś elementów, a także twarda rywalizacja rynkowa wymuszają wytwarzanie szybkie i sprawne.

Wybierz system CAM, który zrewolucjonizuje obróbkę w Twojej firmie. Wykorzystaj najbardziej efektywne strategie frezowania, toczenia i obróbki wieloosiowej. Postaw na system współpracujący z szeroką paletą programów CAD.

Wycinanie, wykrawanie i zaginanie elementów blaszanych

Sprawne wytwarzanie produktów z komponentów blaszanych to nie tylko umiejętne sterowanie prasami czy wycinarkami. Dziś od systemów CAM wymaga się znacznie więcej. To wytwarzanie zorientowane równocześnie na jakość wyrobu, czas obróbki oraz oszczędności materiałowe.

Postaw na system skutecznie optymalizujący procesy wykrawania, wycinania i gięcia elementów blaszanych. Wykorzystaj potężne narzędzia do automatycznego sortowania i nakładania detali na zadane arkusze blach.

Inteligentne rozwiązania dla produkcji

Warunkiem konkurencyjności jest dziś sprawne dostarczanie na rynek wysokiej jakości produktów w jak najkrótszym czasie przy możliwie najmniejszych kosztach. Ten szereg uwarunkowań powoduje, że wiele producentów, chcąc optymalizować swoją działalność, angażuje do zarządzania firmowymi procesami profesjonalny system informatyczny.

Monitoruj na bieżąco kluczowe wskaźniki działalności Twojej firmy. Zarządzaj zleceniami i projektami od początku do końca. Korzystaj z aktualnych danych i narzędzi wspierających Cię w podejmowaniu właściwych decyzji. Postaw na system, z którym Twoja firma osiągnie sukces.

ZAUFAJ NAM

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I UZYSKAJ SPECJALNĄ OFERTĘ NA DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB ROZWIĄZANIE SOLIDWORKS

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach CAD/CAM dla początkujących oraz zaawansowanych użytkowników.
Zobacz więcej +

OPIEKA TECHNICZNA

Niezawodny system wsparcia technicznego dla oprogramowania SolidWorks.
Zobacz więcej +

WDROŻENIA

Wszystkim naszym klientom oferujemy instalację oraz konfigurację oprogramowania SolidWorks.
Zobacz więcej +