Wdrożenia

Strona główna / Wdrożenia

Pewny pierwszy krok z SolidWorks

Wykorzystaj wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów

Sprawdź cenę

Zwiń formularz
Imię i nazwisko: *
E-mail: *
Telefon: *
Firma: *
Miasto: *
Wiadomość: *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z klauzulą *
Przepisz kod zabezpieczający: *
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest w tym przypadku art. 6 ust. 1 lit. f RODO, czyli prawnie uzasadniony interes administratora w postaci kontaktu biznesowego z użytkownikami strony. Udostępnienie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do odpowiedzi na pytanie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez CADWorks znajdziesz w Polityce Prywatności.
* Akceptuję Politykę Prywatności

Edgecam

Najważniejszy pierwszy krok

Właściwie zaplanowane i przeprowadzone wdrożenie oprogramowania jest czynnikiem decydującym o powodzeniu całego przedsięwzięcia. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że wszelkie przestoje czy opóźnienia mogą powodować trudności z realizacją zaplanowanych zadań, a także generować inne problemy. Dlatego też oferujemy profesjonalną opiekę nad każdym etapem wdrażania oprogramowania SolidWorks w Twojej firmie.

Analiza przedwdrożeniowa

Nasi specjaliści przeanalizują profil działalności Twojej firmy. Przeprowadzą rozmowy z pracownikami działów IT, projektowych, konstrukcyjnych, technologicznych i innych zaangażowanych we wdrożenie. Zebrane informacje w zestawieniu z zarysem planów rozwoju pozwolą określić, jakie rozwiązania programowe i sprzętowe przyniosą Twojemu przedsiębiorstwu najlepsze korzyści.

Konfiguracja oprogramowania

W oparciu o zebrane informacje, zespół wdrożeniowy skomponuje pakiet rozwiązań, który pomoże Twojej firmie osiągnąć zamierzony cel w jak najkrótszym czasie i jak najmniejszym kosztem. Uwzględnimy tu zarówno funkcjonalności oferowanych systemów, ale również specyfikę i doświadczenie Twojego zespołu.

Kolejnym krokiem będzie zainstalowanie i skonfigurowanie dedykowanego oprogramowania na Twoich komputerach. Sprzęt gwarantujący efektywną pracę wdrażanego systemu, może zostać również dostarczony przez naszą firmę w ramach wdrożenia.

Szkolenia w zakresie obsługi oprogramowania

Przedstawimy wszystkim pracownikom możliwości rozwiązań i korzyści płynące dla każdego z nich w zakresie ich kompetencji. Dedykowane szkolenia przeprowadzimy w zorganizowanych grupach, tak aby każdy z pracowników został objęty najlepiej dobranym szkoleniem.

Po szkoleniu każdy będzie wiedział jak sprawnie i wydajnie obsługiwać wdrożone rozwiązanie, z korzyścią dla siebie, współpracowników i firmy. Wybrane osoby przejdą dodatkowe kursy zwiększające zakres wiedzy na temat systemu, tak aby w przyszłości mogły sprawnie i szybko wdrożyć nowych pracowników w struktury działającego rozwiązania.

Wsparcie w zakresie bieżącej obsługi

Nie pozostawimy Was samych. Nasz zespół wsparcia technicznego gotów jest dać odpowiedz na każde zadane pytanie, odnośnie działającego systemu. Otrzymasz do dyspozycji internetowy System zgłaszania problemów technicznych, który ułatwi nam komunikację i pozwoli na szybką reakcję.

Z Programem Subskrypcji SolidWorks zakres wsparcia będzie jeszcze szerszy i bardziej ekonomiczny dla Twojego przedsiębiorstwa.

Jesteśmy elastyczni

Wdrożenia przebiegają zgodnie z harmonogramem, który wspólnie ustalimy podczas wywiadu. Czas trwania oraz koszt usługi ustalimy indywidualnie. Zależy on między innymi od rodzaju i ilości zakupionych licencji oprogramowania.

Sprawdź cenę

ZAUFAJ NAM

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I UZYSKAJ SPECJALNĄ OFERTĘ NA DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB ROZWIĄZANIE SOLIDWORKS

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach CAD/CAM dla początkujących oraz zaawansowanych użytkowników.
Zobacz więcej +

OPIEKA TECHNICZNA

Niezawodny system wsparcia technicznego dla oprogramowania SolidWorks.
Zobacz więcej +

WDROŻENIA

Wszystkim naszym klientom oferujemy instalację oraz konfigurację oprogramowania SolidWorks.
Zobacz więcej +